Продаж закладеної нерухомості ліквідованих банків

З кожним днем електроні торги стають все більш популярними. Цілком логічно, що подібна тенденція веде до того, що кількість напрямків в торгах поступово збільшується. Це можна легко помітити, якщо ознайомитися з діяльністю системи ПроЗоро. Продажі. Ця тема дуже добре розписана на сайті megasale.com.ua, де можна в будь-який момент знайти інформацію, яка вас дійсно цікавить.

Що стосується конкретних напрямів в електронних торгах, то на даному етапі їх досить багато. Один з них – це продаж закладеної нерухомості ліквідованих банків. Варто зазначити, що за останні декілька років на території України було ліквідовано багато банківських установ. До моменту ліквідації ці установи видали багато кредитів, іпотечних запозичень й других процесів, які не можуть просто зникнути.

Відповідно, все майно, яке було в користуванні цих установ повинно бути якимось чином реалізовано. 

Тут варто нагадати, що згідно діючого законодавства України, кожен банк який знаходиться в процесі ліквідації, зобов’язаний виконати цілий перелік умов стосовно своїх клієнтів. Це стосується не лише кредитів, але й отриманих депозитів.

В сучасних реаліях, ця проблема вирішується одним з наступних методів, це:

  • Виставлення відповідного майна на аукціони – робиться все це виключно через систему ПроЗорро. Варто зазначити, що самі торги проходять не в цій системі, а на акредитованих електронних майданчиках;
  • Уступання прав на вимогу кредитних коштів – даний тип аукціонів дозволяє організаціям, які викупили це право, вимагати кошти від боржника, який не встиг віддати свій борг ліквідованій установі;
  • Реалізація банківського майна – це можуть бути офісні приміщення, транспортні засоби, відділення, де раніше надавались послуги, меблі, банкомати й тому подібні об’єкти, які можуть бути цікаві учасникам торгів.

Сам процес участі в аукціонах подібного типу  досить простий. Для цього не потрібно мати якихось особливих знань в цьому напрямку. Головне завдання учасника торгів – це не прогадати з вибором лоту. Більш того, ви можете надсилати заявку на участь в торгах на різні лоти. 

При цьому, ви завжди повинні розраховувати на те, чи буде у вас можливість виконати всі вимоги стосовно фінансового пункту зі своєї сторони. Щоб спростити собі процес пошуку цікавого лоту, можна завжди скористатися вайбер-ботом.