Як вигідно продавати арештоване майно на електронних майданчиках

Спеціальні електронні майданчики для відкритих аукціонів стали отримувати великий резонанс і велику увагу. Все більше людей у ​​різних секторах економіки воліють користуватися послугами таких платформ, що допоможе пришвидшити процес продажів та досягти максимальної прибутковості. ДП «Prozoro.Продажі» та Універсальна біржа України вирішили створити механізм продажу придбаного майна.

Принцип роботи майбутньої системи продажів

Надалі є низка переваг при проведенні відкритих тендерів на придбання майна, придбаного за сприяння державного підприємства «Prozorro.Продажі». По-перше, об’єднавши процес закупівельні у безперервну мережу, учасники та глядачі зможуть продати придбані активи в будь-якій точці світу. Сьогодні цей спосіб викликає масу труднощів і неприємних нюансів. Тож було вирішено надати професіоналам шанс вирішити цю проблему.

Придбаний механізм торгівлі нерухомістю Інтернет-платформа ProZorro доступна всім. Це пришвидшить процес врегулювання боргу для існуючих кредиторів та банків. Вже було показано, що є певний досвід продажу державного та комунального майна через офіційні електронні платформи, прикріплені до платформи. Тому https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property існує на ринку вже давно з 1997 року. Ресурс офіційно брав участь у відкритих аукціонах Prozorro з 2016 року — за цей час цими послугами користувалися сотні людей.

Процес купівлі-продажу, наданий UUB

В даний час Prozorro.Sales має справжню сучасну платформу, здатну організовувати електронні аукціони. Удосконалена система електронних торгів за допомогою Інтернету полегшує систему для великої кількості великого, малого та середнього бізнесу.

Щодня через відомі офіційні веб-сайти, пов’язані з Prozorro.Sale, тисячі юридичних фірм та приватних осіб беруть участь в онлайн-аукціонах. Загальна вартість підписаних контрактів становить мільйони. Популярність продажу нерухомості через систему «Prozorro» дозволяє швидко залучити нових покупців. В результаті придбане майно не марнується і приносить гроші кредиторам.