Здача державного майна в оренду по системі Прозорро.Продажа

Система державних аукціонів затребувана вже 3 роки, ємність і кількість призначених для користувача пропозицій з кожним роком збільшується. Якщо раніше через нього можна було тільки купувати і продавати, то за новим законом з лютого 2020 року держава здавати об’єкт через Prozorro, іншого виходу не буде.Більш точно можна почитати на сайті https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/zamovyty-otsinku-neruhomosti-u-dnipri/.

Плюси оренди через аукціони

Сьогодні ситуація така, що невелика група людей знає про можливі місця оренди. Це заважає іншим знайти для себе ідеальний варіант.

З 2020 року Закон вимагає лише оренди нерухомості на публічних аукціонах.

В Україні оренда нерухомості — велика проблема. Практично у кожного підприємця, якому необхідно організувати кав’ярню, дитячий сад, салон краси і т. Д., практично неможливо знайти перелік всіх можливих державних структур для цих цілей.

В системі Prozorro проводиться повна інвентаризація державного майна, кожне майно заноситься в єдину базу даних. Наявність тільки одного зареєстрованого електрода створює сприятливі умови для всіх операторів, які бажають взяти в оренду. Prozorro працює прозоро.

Якщо ви не хочете брати участь в аукціоні і хочете знати всі пропозиції по мірі їх надходження, ви можете зайти на сайт UUB. Щоб спростити завдання, ви можете підписатися на пропозицію, і воно буде відправлено по електронній пошті.